Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Hot dogi były zimne i parówka nie do zjedzenia. Niesmaczna. Hamburgery super :)
Jedzonko bardzo dobre
Polecam. Jedzonko pyszne,w dobrej cenie i dostawa zawsze szybko. Elegancko zapakowane jak zawsze.
Bardzo smaczne :)
Nieświeża sałata wewnątrz burgera