Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Hot dogi były zimne i parówka nie do zjedzenia. Niesmaczna. Hamburgery super :)

Róża

Dziękujemy za opinię oraz miłe słowa na temat hamburgerów – bardzo się cieszymy, że smakowały.
Jednocześnie przepraszamy za rozczarowanie związane z hot-dogami. Całe zamówienie było przygotowywane w tym samym czasie, dlatego trudno nam jednoznacznie określić, dlaczego były zimne. Tym bardziej przykro nam, że parówka również nie spełniła Państwa oczekiwań.
Traktujemy takie uwagi bardzo poważnie i na pewno zweryfikujemy ten element naszej oferty oraz sposób przygotowania. Mamy nadzieję, że mimo tej sytuacji zdecydują się Państwo odwiedzić nas ponownie – postaramy się, aby kolejne zamówienie w pełni spełniło oczekiwania.
Dziękujemy za cenną opinię i do zobaczenia.
~ Zespół Magiczna Przekąska

Jedzonko bardzo dobre

Wioleta

Dziękujemy bardzo❣️ cieszymy się że smakuje 😋 i zapraszamy ponownie 😍🥰
~ Zespół Magiczna Przekąska

Polecam. Jedzonko pyszne,w dobrej cenie i dostawa zawsze szybko. Elegancko zapakowane jak zawsze.

Wioleta

Dziękujemy baaardzo za tak miłe słowa i opinie ❤️ i oczywiście zapraszamy ponownie 🍔🍔🥖❣️
~ Zespół Magiczna Przekąska

Bardzo smaczne :)

Wioleta

Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie 🙂
~ Zespół Magiczna Przekąska

Nieświeża sałata wewnątrz burgera